Vzhledem k aktuální situaci vyřizujeme došlé objednávky do 3 pracovních dnů.

Meteostanice Emos E 5068

meteo_2
meteo_3
Výrobce A&D Medical

Domácí meteostanice s velkým přehledným displejem ukazuje aktuální venkovní teplotu i teplotu v místnosti a přidává předpověď počasí na nejbližší dny. Přesné hodiny řízené radiovým signálem.
Prodejní cena990 Kč
Sleva
Cena / kg:

Preloader

Domácí meteostanice s rádiem řízenými hodinami, dvěma budíky s funkcí opakovaného buzení, předpověď počasí na 4 dny dopředu, údaje o vnitřní a venkovní teplotě, vlhkosti a fázi měsíce. Velký, lehce čitelný displej s možností LED podsvícení zobrazuje datum a den v týdnu. Meteostanice má paměť minimálních a maximálních naměřených hodnot.

Hlavní funkce:

přesnost atomových hodin 1 sekunda za 2 milióny let
trend tlaku během dne
předpověď počasí na 4 dny pomocí grafických ikon
hodiny řízené rádiovým signálem, 2 budíky s funkcí snooze, vnitřní a venkovní teplota a vlhkost, záznam max/min teploty a vlhkosti, fáze měsíce, podsvícený displej

Technické parametry:

hodiny řízené rádiovým signálem DCF 77
fáze měsíce - 12 kroků, kalendář
2 budíky s funkcí opakovaného buzení
vnitřní teplota 0°C až +50°C, venkovní teplota -50°C až +70°C
vnitřní a venkovní vlhkost 20% - 90 % RV
záznam min. a max. teploty a vlhkosti (vnitřní i venkovní)
tlačítko pro modré podsvícení displeje
trend tlaku během dne
předpověď počasí na 4 dny dopředu pomocí 4 ikon
možnost připojit až 3 bezdrátová čidla (1 čidlo + externí drátová sonda 1m součástí dodávky)
dosah až 50m ve volném prostoru
napájení stanice: 2 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
napájení čidla: 2 x 1,5V AAA (nejsou součástí balení)
rozměr stanice: 110 × 147 × 45 mm, 250 g
rozměr čidla: 100 × 60 × 21 mm, 54 g
Základní pravidla pro umístění meteostanice:

Nutno umístit na severní stranu domu, ne na jih, kde svítí slunce (zobrazované teploty by byly zkreslené). Na čidlo nesmí přímo pršet - umístit pod špaletu okna, na balkon, pod krov, přístřešek apod. Použití předepsaných baterií - do čidel nepoužívat dobíjecí baterie, protože mají nižší napětí (1,2V). Použít alkalické baterie s napětím 1,5V. Jakékoliv kovové předměty snižují vysílaný výkon. Proto nestavějte čidlo na parapet a jiné kovové konstrukce apod. Mít na paměti, že teplota nad zemí a ve výšce několika metrů není stejná! Dosah vysílání závisí na místních podmínkách a elektromagnetickém rušení v místě použití. Při průchodu přes stavební konstrukce dochází k tlumení radiových vln a dosah rapidně klesá. Někdy dělají problém i zatažené žaluzie. Pozor na topení v podlahách, kde pod ním je hliníková folie - signál je odstíněn. Při výměně baterií vložte nové baterie do stanice i čidla, čidlo ponechte v blízkosti stanice několik minut, než se na meteostanici zobrazí údaje z čidla.